info@petrtour.cz

+420 777 212 414

 

Iqlandia v Liberci

We're sorry, the content you requested has not been translated into русский. Displaying content in English language.

По стране

По типу

По продолжительности

Věděli jste, že věda je zábava? Přesvědčit se o tom můžete v iQLandii v Liberci. Těšit se můžete na deset interaktivních tematických expozic, kde můžete na vlastní kůži vyzkoušet až 400 exponátů, které pomohou pochopit, jak fungují věci kolem nás.

350 крон

Зарезервировать 

Věděli jste, že věda je zábava? Přesvědčit se o tom můžete v iQLandii v Liberci. Těšit se můžete na deset interaktivních tematických expozic, kde můžete na vlastní kůži vyzkoušet až 400 exponátů, které pomohou pochopit, jak fungují věci kolem nás. Zažijete opravdové zemětřesení nebo vichřici a zjistíte, jak se asi cítí kosmonaut ve vesmíru. Dozvíte se třeba, jaké nebezpečí číhá na vodáky pod jezem. Seznámíte se s jediným humanoidním robotem v ČR. Navštívit můžete i planetárium, vybudované v kupoli na vrcholu science centra. Kromě unikátních 3D projekcí o tajemstvích vesmíru vás tu čekají filmy o evoluci, rozpadu kontinentů či dinosaurech. Dalším lákadlem libereckého Babylonu je aquapark s tobogány, vodními jeskyněmi, whirpooly a divokou řekou.

Cena zahrnuje:

Dopravu luxusním autobusem značky Man, Mercedes nebo Setra (WC, TV, klimatizace, polohovatelné sedačky, bezpečnostní pasy), služby českého průvodce.

Cena nezahrnuje:

Oběd, vstupné do iQLANDII a aquaparku.

Podmínky:

Cena platí při minimálním počtu 40 platících osob + 3 osoby zdarma.

8:00
Odjezd z Prahy
9:45
Příjezd do Liberce
9:45 - 16:00
Návštěva IQLANDII a aquaparku
16:00 - 17:45
Návrat do Prahy

Uvedené časy jsou orientační a mohou být ovlivněny dopravní situací na trase, počasím apod.

Тур
Желаемая дата отъезда
Количество пассажиров*
Место посадки*
Имя*
Фамилия*
E-mail*
Телефон
Примечания