info@petrtour.cz

+420 777 212 414

 

Frequently Asked Questions

We're sorry, the content you requested has not been translated into English. Displaying content in čeština language.

Jak zjistím, zda jsou ještě na zájezdu volná místa? 

Pokud u popisu zájezdu není poznámka, že termín je vyprodán, volná místa ještě jsou. Bližší informace vždy můžete zjistit mailem nebo telefonicky.

Jak se můžu přihlásit na zájezd?

Zájezd si můžete objednat v pohodlí domova. Vůbec nikam nemusíte chodit. Stačí vyplnit jednoduchý objednavkový formulař, který najdete u popisu každého zájezdu na našem webu. Následně vám pošleme předvyplněnou smlouvu a informace k platbě. Smlouvu podepíšte a pošlete nám zpět. Po složení zálohy na náš účet objednávka se stane závažnou. 30 dnů před zájezdem složíte zbývající částku. Cca týden před odjezdem vám pošleme pokýny k zájezdu, kde najdete podrobné informace o aktualních časech a místech přistavení autobusu a pod. Dále už stačí jen se dostavit včas na místo odjezdu a těšit se na úžasné zážitky.

Poskytujete nějaké slevy? 

Ano, poskytujeme slevy na děti, slevy pro studenty, seniory a skupiny. Bližší informace najdete na našich stránkách.

Můžu sjednat k zájezdu cestovní pojištění? 

Ano, k zájezdu můžete sjednat cestovní pojištění. Bližší informace najdete na našich stránkách.

Chci se přihlásit na zájezd sám. Budou nějaké příplatky za jednolůžkový pokoj? 

Pokud pojedete sám a a cena zájezdu zahrnuje přenocování v ubytovacím zařízení, budete muset doplatit za jednolůžkový pokoj. Výše doplatku je vždy uvedena v popisu zájezdu.

Přihlásili jsme se na zájezd ve třech. Bude muset jeden z nás zaplatit jednolůžkový pokoj nebo můžeme všechny tři se ubytovat v pokoji třílůžkovém? 

Většinou v takových případech nabízíme také ubytování ve třílůžkových pokojích. Záleží však na aktuální volné kapacitě v hotelu. Při vyplnění objednávky uveďte prosím do poznámek, že preferujete ubytování ve třílůžkovém pokoji. Obratem vám zašleme informace, zda takový typ pokoje u konkrétního zájezdu můžeme potvrdit.

Můžu si vybrat konkrétní sedadlo v autobusu? 

Ano. Za poplatek 50 Kč za osobu si můžete vybrat konkrétní sedadlo. Při vyplnění rezervačního formuláře uveďte do poznámek, že chcete tuto službu využit. Obratem vám zašleme zasedací pořádek, dle kterého si vyberete místo v autobusu.  

Chci vědět, kolik lidi bude ve skupině. Obávám se, nebudu slyšet výklad průvodce během prohlídky měst. 

Počet osob ve skupinách se většinou pohybuje od 35 - 50. Ale bát se, že budete špatně slyšet průvodkyni vůbec nemusíte. U všech zájezdu, pořádaných naší cestovní kanceláři, zdarma poskytujeme sluchátka a přijímače. Pomoci tohoto zařízení během prohlídky měst můžete třeba v klidu fotit 50 metru od průvodkyně a zároveň budete poslouchat její výklad.

Da se nakoupit nápoje v autobusu?

Ano, ve všech našich autobusech můžete zakoupit chlazené nápoje.

Můžu nakoupit u vás dárkový poukaz na zájezd? 

Ano, můžete zakoupit jak poukaz na konkrétní zájezd, tak i poukaz na libovolnou částku, kterou potom odečteme od ceny jakéhokoliv našeho zájezdu. Objednávky na dárkové poukazy posílejte prosím na reservation@petrtour.cz.