info@petrtour.cz

+420 777 212 414

 

Iqlandia v Liberci

Dle země

Dle typu

Dle délky

Věděli jste, že věda je zábava? Přesvědčit se o tom můžete v iQLandii v Liberci. Těšit se můžete na deset interaktivních tematických expozic, kde můžete na vlastní kůži vyzkoušet až 400 exponátů, které pomohou pochopit, jak fungují věci kolem nás.

350 ,- Kč

Rezervovat 

Věděli jste, že věda je zábava? Přesvědčit se o tom můžete v iQLandii v Liberci. Těšit se můžete na deset interaktivních tematických expozic, kde můžete na vlastní kůži vyzkoušet až 400 exponátů, které pomohou pochopit, jak fungují věci kolem nás. Zažijete opravdové zemětřesení nebo vichřici a zjistíte, jak se asi cítí kosmonaut ve vesmíru. Dozvíte se třeba, jaké nebezpečí číhá na vodáky pod jezem. Seznámíte se s jediným humanoidním robotem v ČR. Navštívit můžete i planetárium, vybudované v kupoli na vrcholu science centra. Kromě unikátních 3D projekcí o tajemstvích vesmíru vás tu čekají filmy o evoluci, rozpadu kontinentů či dinosaurech. Dalším lákadlem libereckého Babylonu je aquapark s tobogány, vodními jeskyněmi, whirpooly a divokou řekou.

Cena zahrnuje:

Dopravu luxusním autobusem značky Man, Mercedes nebo Setra (WC, TV, klimatizace, polohovatelné sedačky, bezpečnostní pasy), služby českého průvodce.

Cena nezahrnuje:

Oběd, vstupné do iQLANDII a aquaparku.

Podmínky:

Cena platí při minimálním počtu 40 platících osob + 3 osoby zdarma.

8:00
Odjezd z Prahy
9:45
Příjezd do Liberce
9:45 - 16:00
Návštěva IQLANDII a aquaparku
16:00 - 17:45
Návrat do Prahy

Uvedené časy jsou orientační a mohou být ovlivněny dopravní situací na trase, počasím apod.

Zájezd
Požadovaný datum odjezdu
Počet cestujících*
Nástupní místo*
Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefon
Poznámky