petrtour.cz@gmail.com

+420 777 212 414

 

Český Krumlov a zámek Hluboká

Dle země

Dle typu

Dle délky

Český Krumlov - jedno z nejkrásnějších měst v České republice. Díky zachovalé středověké zástavbě bylo v roce 1992 zapsáno mezi památky UNESCO. Křivolaké uličky, romantická zákoutí, malebné domy, velkolepý zámek nad Vltavou a hlavně jedinečná magická atmosféra přitahuje sem návštěvníky z celého světa.

450 ,- Kč

Rezervovat 

Český Krumlov - jedno z nejkrásnějších měst v České republice. Díky zachovalé středověké zástavbě bylo v roce 1992 zapsáno mezi památky UNESCO. Křivolaké uličky, romantická zákoutí, malebné domy, velkolepý zámek nad Vltavou a hlavně jedinečná magická atmosféra přitahuje sem návštěvníky z celého světa. Během prohlídky projdeme po nádvořích druhého největšího zámeckého komplexu v Čechách, v parku uvidíme známé otáčivé hlediště, navštívíme gotický kostel sv.Víta, podíváme se na renesanční radnici na náměstí Svorností, zastavíme se před Plášťovým mostem. Také se dozvíme, kdo straší na krumlovském zámku, kam vedou skryté chodby, jakým strašným způsobem se zapsal do historie města syn Rudolfa II a mnoho dalšího.

V Hluboké nad Vltavou vystoupáme k nádhernému neogotickému zámku. Ten bývá často označován jako kousek windsorské Anglie uprostřed jižních Čech. Za svou současnou podobu vděčí rodu Schwarzenbergů, které se inspirovali právě anglickými zámky. V závislostí na ročním období prohlédneme bud' přepychové reprezentační sály nebo útulné soukromé pokoje.

Cena zahrnuje:

Dopravu luxusním autobusem značky Man, Mercedes nebo Setra (WC, TV, klimatizace, polohovatelné sedačky, bezpečnostní pasy), služby českého průvodce.

Cena nezahrnuje:

Oběd, vstupné do zámku Hluboka nad Vltavou.

Podmínky:

Cena platí při minimálním počtu 40 platících osob + 3 osoby zdarma. 

8:00
Odjezd z Prahy
10:30
Příjezd do Hluboké nad Vltavou
10:30 - 12:00
Prohlídka zámku
12:00 - 13:00
Oběd (fakultativně)
13:00 - 14:00
Přejezd do Českého Krumlova
14:00 - 16:00
Prohlídka města
16:00 - 19:00
Návrat do Prahy

Uvedené časy jsou orientační a mohou být ovlivněny dopravní situací na trase, počasím apod.